Jdi na obsah Jdi na menu
 


krmivo

24. 2. 2008

A STOJÍ 260 Kk!!

kompletní krmivo pro štěňata malých plemen. Protože štěňata malých plemen dospívají v 9 - 12 měsících a jejich kosti a zuby se rychle rozvíjí, potřebují vyšší množství energie proteinů, tuku, vápníku a fosforu. Krmivo je kompletní a vyvážené a je ve formě malých, velmi výživných granulí.
ACANA PUPPY SMALL 1,5kg


receptura tohoto krmiva s kuřaty a rýží je sestavena tak, aby vyhovovala specifickým požadavkům citlivého zažívacího ústrojí štěňat.
ACANA PUPPY JUNIOR 1,5kg


kompletní krmivo pro štěňata velkých plemen s hmotností v dospělosti 25 kg a více. Štěňata velkých plemen potřebují pro správný vývoj kostí a kloubů méně energie a vápníku, než štěňata ostatních plemen, aby nedošlo k nežádoucímu rychlému nárůstu hmotnosti.
ACANA PUPPY LARGE 15kg


je ideálním krmivem pro dospělé psy všech plemen v běžné záteži. Je obohaceno přírodními látkami, které zajišťují vynikající kondici dospělých psů.
ACANA ADULT PREMIUM 1,5kg


kompletní krmivo pro dospělé psy velkých plemen s hmotností v dospělosti nad 25kg. Cílem péče o psy velkých plemen je udržení správné hmotnosti a dodání živin, které zajistí dobrou kondici kloubů a chrupavek.
ACANA ADULT LARGE 15kg


kompletní dietní krmivo pro dospělé psy. Krmivo obsahuje na prvním místě novozélandskou jehněčí moučku a rýži a dodává všechny nezbytné živiny potřebné pro dobré zdraví, vitalitu a výstavní kvalitu srsti.Je skvělým krmivem pro dospělé psy, kteří dávají přednost bohaté a pikantní chuti jehněčího. Obsahuje jen novozélandské jehněčí, které je nejméně alergenní, je lehce stravitelné.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář